Nauczyciele

 

Martyna Orkisz – nauczycielka

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka, kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z psychologią rozwoju dziecka. Aktualnie zgłębia na studiach magisterskich terapię pedagogiczną. Uczestniczyła w wielu kursach dotyczących bajkoterapii, autoterapii oraz wspierania kreatywności u dziecka. Prowadzi warsztaty recyklingu, demonstrując dzieciom jak z bezwartościowych przedmiotów można uzyskać coś pięknego.

Jestem osobą ciepłą, spokojną i życzliwą. Cieszy mnie wspólne odkrywanie z dziećmi tego, co nowe i nieznane. Ważne jest dla mnie, by dzieci mogły bezpośrednio doświadczać tego, o czym opowiadam. Stawiam na zajęcia podczas których dzieci mogą używać wszystkich zmysłów. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję, lubię spędzać z nimi czas, bawić się, przygotowywać dla nich ciekawe i pełne niespodzianek zajęcia.

 

 
Małgorzata Kacia – naulczycielka

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła kurs animacji dziecięcej oraz kurs bajkoterapii.

Pracę z dziećmi uważam za pracę marzeń, sprawia mi ona wiele radości oraz satysfakcji. Lubię patrzeć na radość dzieci w momencie, gdy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, a także gdy razem odkrywamy otaczający nas świat. Najważniejsze dla mnie jest poznanie dziecka, stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa i zaufania oraz zaspokojenie jego potrzeb. Prywatnie jestem mamą 1,5 rocznej  Ingi.

 

Magdalena Sulińska - dyrektorka 

Absolwentka Akademii im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, kierunek Pedagogika Przedszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym, wykładowczyni APS w Warszawie, partnerka zarządzająca ds. organizacji Fundacji EduTank, od ponad 10 lat właściciel i dyrektor przedszkoli różnego typu (językowych, Montessori i innych).

Moim ukochanym zajęciem są spotkania z ludźmi - małymi, jeszcze mniejszymi i tymi całkiem dużymi. Uwielbiam ich entuzjazm, uśmiech i chęć do rozwoju i zmiany. Moją misją jest propagowanie zmian w szkołach/przedszkolach, aby były one skierowane na relacje i podmiotowe traktowanie wszystkich stron dzieci-nauczycieli-rodziców. Uwielbiam swoją pracę. Towarzyszenie dzieciom w ich przedszkolnej przygodzie jest najcudowniejszym przeżyciem. Praca z moimi nauczycielami, doskonalenie metod nauczanie, praca nad własnym rozwojem, spotkania z rodzicami, dzielenie się rodzicielskimi dylematami, droga do lepszej edukacji... Wszystko to powoduje, że praca jest moim hobby :) Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek i żoną wspaniałego męża :)